Alytaus rankinio klubas varsa. Komanda varsa-stronglasas

Tituluočiausias aukščiausios lygos sporto klubas dzūkijoje

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro atranka į finalo ketvertą:
LAPKRIČIO 26 D. Alytaus „Varsa-Stronglasas“
34:24 (15:11) Vilniaus „Amber“
LAPKRIČIO 27 D. Vilniaus „Amber“ 24:27 (14:12) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

Aukščiausios Lietuvos rankinio lygos (LRL) sezono tvarkaraštis iki 2023 m.

RUNGTYNĖS ALYTUJE:

SPALIO 29 D. „Varsa-Stronglasas“ 28:28 (14:14) Klaipėdos „Dragūnas“
LAPKRIČIO 9 D. „Varsa-Stronglasas“ 36:29 (18:14) Vilniaus „Šviesa“

GRUODŽIO 3 D., šeštadienį, 14.00 - Stadiono salėje, BIRUTĖS G. 5
„Varsa-Stronglasas“ – Vilniaus „Amber“
GRUODŽIO 7 D., trečiadienį, 19.00 - Stadiono salėje, BIRUTĖS G. 5
„Varsa-Stronglasas“ – HC „Vilnius“

SVEČIUOSE:
SPALIO 1 D. VILNIUJE. HC „Vilnius“ 28:34 (12:18) „Varsa-Stronglasas“
LAPKRIČIO 2 D. KAUNE. „Granitas-Karys“ 25:31 (14:18) „Varsa-Stronglasas“
LAPKRIČIO 19 D. PANEVĖŽYJE. „Grifas“ 30:40 (14:19) „ „Varsa-Stronglasas“


VARSOS-STRONGLASO namų rungtynės 2022 m.:

LRL

GEGUŽĖS MĖN.

Pirmasis mažasis finalas

21 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 25:31 (15:10) Klaipėdos „Dragūnas“

Antrasis (atsakomasis) pusfinalis
14 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 26
:29 (16:15) Vilniaus „Šviesa“

Trečiasis (lemiamas) ketvirtfinalis

7 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 30:28 (16:13) „Kauno Ąžuolas“

Pirmasis ketvirtfinalis

BALANDŽIO MĖN.
30 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 26:28 (10:13) „Kauno Ąžuolas“

BHL

KOVO MĖN.

6 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 25:25 (12:14) Kehros (Estija) „Horizon pulp&paper“

5 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 37:32 (18:16) Pelvos (Estija) „Polva serviti“

BHL

VASARIO MĖN.

26 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 35:30 (18:.13) HC „Vilnius“

13 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 34:31 (17:14) Duobelės (Latvija) „Tenax-Dobele“

12 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 33:33 (16:18) Klaipėdos „Dragūnas“

VARSOS-STRONGLASO išvykos rungtynės 2022 m.:

LRL

GEGUŽĖS MĖN.

Antrasis mažasis finalas

25 d. Klaipėdos „Dragūnas“  26:22 (13:11) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

Pirmasis pusfinalis 
11 d. Vilniaus „Šviesa“ 28:20 (13:12) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

Antrasis ketvirtfinalis

4 d. „Kauno Ąžuolas“ 21:28 (11:12) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

BHL

VASARIO MĖN.

19 d. Kauno „Granitas-Karys“ 31:29 (15:16) Alytaus „Varsa-Stronglasas“  

6 d. Lūdzos (Latvija) „Latgols“ 30:35 (15:.16) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

5 d. Uogrės (Latvija) „Ogre-Hydrox“ 31:38 (14:17) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

BHL

SAUSIO MĖN.

29 d. Viljandžio (Estija) HC „Viljandi“ 27:24 (13:12) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

30 d. Tapos (Estija) „Tapa“ 29:26 (14:15) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

 VARSOS-STRONGLASO namų rungtynės iki 2022 m.:

RUGSĖJO MĖN.

BHL

4 d.  Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 32:23 (17:10) Ludzos (Latvija) SK „Latgols“

5 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 43:36 (19:21) Uogrės (Latvija)  „Ogre-Hydrox“

SPALIO

BHL

2 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas 27:28 (14:12) Vilniaus „Šviesa“

9 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 33:32 (17:16) Tapos (Estija) SK „Tapa“

10 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 25:31 (13:16) Viljandžio (Estija) HC „Viljandi“

LRF

29 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ .35:28 (16:15) „Kauno Ąžuolas“

LAPKRIČIO

BHL

24 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 26:33 (15:.18) Kauno „Granitas-Karys“

LRF

27 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 29:26 (15:11) Vilniaus „Šviesa“

 GRUODŽIO

BHL

18 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 27:28 (11:12) Rasikų (Estija) „Raasiku-Mistra“

VARSOS-STRONGLASO išvykos rungtynės iki 2022 m.:

RUGSĖJO

25 d. Kehros (Estija) „Horizon pulp&paper“ 27:25 (15:13) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

26 d. Pelvos (Estija) „Polva serviti“ 31:20 (15:10) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

SPALIO

BHL

3 d. HC „Vilnius“ 36:34 (18:17) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

LRF

26 d. „Kauno Ąžuolas“ 30:33 (18:16) Alytaus Varsa-Stronglasas"

LRF

29 d. Alytaus Varsa-Stronglasas" 35:28 (16:15) „Kauno Ąžuolas“

LAPKRIČIO

BHL

13 d. Raasiku (Estija) „Mistra“ 30:26 (16:14) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

GRUODŽIO

LRF

1 d. Vilniaus „Šviesa“ 27:23 (13:13) Alytaus „Varsa-Stronglasas

BHL

11 d. Duobelės (Latvija) „Tenax Dobele“ 33:24 (16:11) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

12 d. Klaipėdos „Dragūnas“ 20.:30 (12:17) Alytaus „Varsa-Stronglasas“